فراخوانی ...
Esc = Cancel
عناوین برگزیده عناوین کل اخبار عربية
خدمات
آرشیو

leader.ir
president.ir
dolat.ir
هفته نامه حیات طیبه
شماره 291 هفته‌نامه «حیات …
شماره 290 هفته‌نامه «حیات …
شماره 289 نشریه حیات طیبه …
شماره 288 نشریه حیات طیبه …
پرونده وِیژه
برگی از تاریخ؛ روایت خبرنگار مجله اشپیگل از حماسه خرمشهر
 
گروه سایتهای ایثارگری سه‌شنبه 22 مهر 1393 ساعت 9:20 شماره: 117302
  نسخه چاپی RSS
جانفشانی شهدا عامل پیروزی انقلاب اسلامی شد

جانفشانی شهدا عامل پیروزی انقلاب اسلامی شد

جانفشانی شهدا و دردهای زخمی ها ، پیروزی بزرگی را رقم خواهد زد، همین عامل منجر به پیروزی انقلاب اسلامی در ایران شد.

به گزارش خبرگزاری حیات، سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان در جلسه ویژه با حضور افسران و نظامیان مقاومت در بقاع گفت: هر اندازه که رویارویی و فشارها گسترده و زیاد باشد، تصمیم ما مقابله با تکفیری‌ها و تروریست‌هاست.

روزنامه الاخبار لبنان نوشت که سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان در نشستی ویژه با افسران و کادر نظامی مقاومت لبنان تاکید کرد: تصمیم ما مبارزه با تکفیری‌ها و تروریست‌ها است، حال هر اندازه که می‌خواهد این مبارزه و فشارهای ناشی از آن بزرگ باشد.

این نشست که اخیرا در منطقه بقاع برگزار شده است، در شرایطی صورت گرفته که احتمال حمله‌های تروریست‌ها به منطقه از بلندی های تعدادی از روستاهای بقاع افزایش یافته است، آنها به دنبال باز کردن گذرگاهی برای خود هستند تا از محاصره در عرسال و قلمون خارج شوند.

بنا بر این گزارش، انتقال سید حسن نصرالله با وجود شرایط امنیتی و خطرات موجود پیام های عدیده ای را مخابره می کند، اول اینکه مهر تاکیدی بر عزم جدی وی برای مبارزه با تکفیری‌ها در مرزها و بالا بردن سطح آمادگی حزب الله و مهار پیامدهای حملات اخیر تروریست ها و تکفیری‌ها ست که تعدادی از عناصر حزب الله در آن شهید شدند. سید حسن نصر الله با این اقدام روحیه نیروهای مقاومت را در برابر تکفیری‌ها بالا برد.

سید حسن نصرالله در این نشست تاکید کرد: معرکه قلمون اراده‌ای برای مبارزه است، ما در این معرکه وارد خواهیم شد و بعد از اینکه بر خدا توکل کردیم، شکست ما امکان پذیر نیست.

نصرالله تاکید کرد: جایی برای تسلیم شدن در برابر دشمن تکفیری وجود ندارد، جانفشانی شهدای ما و دردهای زخمی های ما، پیروزی بزرگی را برای ما رقم خواهد زد، چرا که این فشارها هستند که فرصت ها و پیروزی‌ها را خلق می‌کنند. همین عامل منجر به پیروزی انقلاب اسلامی در ایران شد و اشغالگران اسرائیل را از لبنان عقب راند.


دبیرکل حزب الله لبنان در مورد عملیات شبعا که نیروهای مقاومت هفته گذشته مسئولیت انجام آن را بر عهده گرفتند، تاکید کرد: این عملیات پیامی برای طرف‌های مربوطه بود. این پیام تاکید کرد که مقاومت با وجود تمامی تغییر و تحولات منطقه‌ای و تشکیل ائتلاف رسانه‌ای علیه داعش، همچنان قوی و در عرصه حاضر است و تضعیف نشده است.

دبیرکل حزب الله تاکید کرد که تجاوزی که دشمن اسرائیلی در آغاز سپتامبر گذشته در منطقه عدلون در جنوب لبنان انجام داد و یک دستگاه شنود را که مقاومت اسلامی آن را کشف کرده بود در هنگام تلاش برای تجزیه بخش های این دستگاه منفجر کرد، به شهادت حسن علی حیدر منجر شد و نشان داد که اسرائیل به دنبال امتحان کردن توان مقاومت است. پاسخ این حمله نیز با بمب در شبعا داده شد که بنا به منابع نظامی اسرائیل دو نفر در این حمله زخمی شدند.
 
 
 نام منبع: خبرگزاری دفاع مقدس

1  
1 امتیاز دهنده  
امتیاز شما: 1    [ 2 سال پیش ]  


 
اوقات شرعی

چهارشنبه 9 فروردین 1396

اذان صبح
طلوع خورشيد
اذان ظهر
غروب خورشيد
اذان مغرب
نیمه شب شرعی
اوقات به افق:
دقت 3± دقیقه
مرتبط

برگزاری یادواره شهید «سید علی نورالدینی»

ضبط 20 ساعت خاطرات شهدای انقلاب خراسان جنوبی

دستگاه متولی جمع‌آوری اسناد و آثار ایثارگران تعیین شد

فرزند شهید و نخبه دانشگاهی ایثارگر:
خون شهدا انقلاب اسلامی را مقاوم کرده است

رییس جمهوری در ضیافت افطار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران:
مظلومیت دکتر بهشتی در تاریخ انقلاب اسلامی قابل وصف نیست

نظر شما