پنجشنبه 7 اسفند 1399 |

گفتگو
[آرشیو]
اخبار-لزوم رسیدگی مضاعف به خانواده شهدا و رفع مشکلات این عزیزان

لزوم رسیدگی مضاعف به خانواده شهدا و رفع مشکلات این عزیزان 1399/12/07

حیات- در مصاحبه خبرنگار شبکه اترک خراسان شمالی با نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران بر لزوم توجه و رسیدگی مضاعف به خانواده‌ معظم شهدا تأکید شد.

خبر-ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نیازمند مشارکت مردمی است/ بیش از یکصد تشکل مردم نهاد ایثارگری در برنامه های فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران فعالند

ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نیازمند مشارکت مردمی است/ بیش از یکصد تشکل مردم نهاد ایثارگری در برنامه های فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران فعالند 1399/12/06

سردار یعقوب سلیمانی در بازدید از خبرگزاری مهر در جمع خبرنگاران گفت: تشکل‌های مردم نهاد در اجرای برنامه‌های فرهنگی در بنیاد نقش عمده‌ای دارند و بیش از ۱۰۰ تشکل از جامعه‌ی ایثارگری در سطوح ملی در برنامه‌های فرهنگی مشارکت دارند

اخبار-برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران در استان قم به‌صورت ویدئوکنفرانس

برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران در استان قم به‌صورت ویدئوکنفرانس 1399/12/06

حیات- مدیرکل آمار و فناوری اطلاعات بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران در استان قم به‌صورت ویدئوکنفرانس خبر داد.

اخبار-اعلام جزئیات اولویت‌بندی تزریق واکسن کرونا به ایثارگران

اعلام جزئیات اولویت‌بندی تزریق واکسن کرونا به ایثارگران 1399/12/06

حیات- معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران جزئیات اولویت‌بندی تزریق واکسن کرونا به ایثارگران را تشریح کرد.

اخبار-پرداخت مطالبات جامعه ایثارگری از مهم‌ترین اهداف  بنیاد شهید و امور ایثارگران

پرداخت مطالبات جامعه ایثارگری از مهم‌ترین اهداف بنیاد شهید و امور ایثارگران 1399/12/06

حیات- ملک محمد نجفی معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: مهم‌ترین هدف ما در سال جاری پرداخت مطالبات جامعه‌ی ایثارگری و تنظیم بودجه‌ی مناسب برای مجموعه‌ی بنیاد شهید و امور ایثارگران بود که انجام شد.

اخبار-حمایت از یتیمان در پویش «شهید مهربان من» + عکس

حمایت از یتیمان در پویش «شهید مهربان من» + عکس 1399/12/06

حیات- معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: با راه‌اندازی پویش «شهید مهربان من»، از سوی یادگاران شهدا، به نیابت هر شهید یک یتیم توسط خیرین حمایت می‌شود.

اخبار-دیدار نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید با جمعی از ایثارگران

دیدار نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید با جمعی از ایثارگران 1399/12/06

حیات- نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با جمعی از خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان شهرهای مانه و سملقان دیدار و گفت‌وگو کرد.

اخبار-ادای احترام نماینده ولی فقیه در بنیاد به شهدای مانه و سملقان

ادای احترام نماینده ولی فقیه در بنیاد به شهدای مانه و سملقان 1399/12/06

حیات- حجت الاسلام والمسلمین یوسفعلی شکری چهار شنبه 6اسفند99 با حضور در گلزار شهدای آشخانه شهرستان مانه و سملقان استان خراسان شمالی به شهدای خفته در این آرامستان ادای احترام کرد.

اخبار-انعقاد تفاهم‌نامه شرکت شاهد و استانداری مازندران با حضور نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران + گزارش تصویری

انعقاد تفاهم‌نامه شرکت شاهد و استانداری مازندران با حضور نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران + گزارش تصویری 1399/12/06

حیات- تفاهم‌نامه احداث مجتمع کشاورزی ۴۰۰ هکتاری بهدشت چمستان نور، شهرک گلخانه‌ای ۲۵ هکتاری ساری و شهرک آپارتمانی نکا با اعتبار ۵ هزار میلیارد تومان سه‌شنبه پنجم اسفند ماه با حضور نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در استانداری مازندران منعقد شد.

اخبار-رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور وارد سی‌سخت شد

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور وارد سی‌سخت شد 1399/12/05

حیات- معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به منظور بازدید از شهر سی‌سخت، دیدار با ایثارگران این منطقه و امضای تفاهم‌نامه ایجاد اشتغال به استان کهگیلویه و بویراحمد سفر کرد.

خبر-«شهدای محور مقاومت»، «بیانیه گام دوم انقلاب» و فرهنگ «عفاف و حجاب» محورهای ویژه برنامه های فرهنگی «روز بزرگداشت شهدا»

«شهدای محور مقاومت»، «بیانیه گام دوم انقلاب» و فرهنگ «عفاف و حجاب» محورهای ویژه برنامه های فرهنگی «روز بزرگداشت شهدا» 1399/12/04

حیات- ششمین نشست ستاد مراسم و مناسبت‌های ملی بنیاد شهید و امور ایثارگران با موضوع «۲۲ اسفندماه، روز بزرگداشت شهدا» دوشنبه چهارم اسفندماه با حضور معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد برگزار شد.

اخبار-تجلیل سراسری از مروجین فرهنگ اقامه‌ی نماز بنیاد شهید و امور ایثارگران

تجلیل سراسری از مروجین فرهنگ اقامه‌ی نماز بنیاد شهید و امور ایثارگران 1399/12/04

حیات- مراسم تجلیل از مروجین فرهنگ اقامه‌‌ی نماز بنیاد شهید و امور ایثارگران به همت حوزه‌ی نمایندگی ولی فقیه، دوشنبه 4 اسفند ماه به طور همزمان پس از برگزاری نماز ظهر و عصر در تمامی نمازخانه‌های بنیاد شهید و امورایثارگران در سراسر کشور برگزار شد.

اخبار-آغاز واگذاری زمین و کنگ زنی احداث واحدهای مسکونی ایثارگران در 22 استان کشور

آغاز واگذاری زمین و کنگ زنی احداث واحدهای مسکونی ایثارگران در 22 استان کشور 1399/12/04

حیات- معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: به مناسبت بیست و دوم اسفندماه و روز بزرگداشت شهدا در 22 استان عملیات واگذاری زمین و آماده‌سازی بخشی از زمین‌های تخصیص یافته به ایثارگران خاتمه یافته و کلنگ زنی احداث واحدهای مسکونی انجام می‌شود.

اخبار-همنشینی با ایثارگران موجب تحول در اخلاق انسان‌ها می‌شود

همنشینی با ایثارگران موجب تحول در اخلاق انسان‌ها می‌شود 1399/12/04

حیات- معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: خداوند توفیق همنشینی با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را به عنوان شایسته‌ترین انسان‌های عالم خلقت به ما عطا کرده است و قطعاً این فرصت باید آثاری را در اخلاق و کردار ما بر جای بگذارد.