شنبه 27 شهریور 1400 |

وصیت نامه
[آرشیو]
وصیت نامه ها-برای شهادتم گریه نکنید

برای شهادتم گریه نکنید 1400/05/31

شهید مدافع حرم احمد حیاری گفت: بعد از شهادتم برایم گریه نکنید. یک روز مراسم کفایت می‌کند، به جای آن برایم خیرات فقرا کنید.

وصیت نامه ها-ما از مرگ نمی‌ترسیم/ اجازه نمی‌دهیم تکفیری‌های پلید به نیت شیطانی خود دست پیدا کنند

ما از مرگ نمی‌ترسیم/ اجازه نمی‌دهیم تکفیری‌های پلید به نیت شیطانی خود دست پیدا کنند 1400/05/16

شهید محمد مرادی گفت: ما از مردن نمی‌هراسیم و اجازه نمی‌دهیم تکفیری‌های پلید به نیت شیطانی خود دست پیدا کنند، همانطور که مولایمان علی(ع) آنها را در خوارج ریشه‌کن کرد.

وصیت نامه ها-شب و روز را به عشق شهادت گذراندم

شب و روز را به عشق شهادت گذراندم 1400/05/11

شهید محسن حججی در بخشی از وصیت نامه اش می نویسد: عمریست شب و روزم را به عشق شهادت گذرانده‌ام و همیشه اعتقادم این بوده و هست که با شهادت به بالاترین درجه‌ی بندگی میرسم.

وصیت نامه ها-در راه هدف و عقیده باید با نفس مبارزه کرد

در راه هدف و عقیده باید با نفس مبارزه کرد 1400/05/11

شهید حسین اسماعیلی‌فر گفت: برادر! کسی که نتوانسته باشد با نفس مبارزه کند نمی تواند در راه هدف و عقیده از منافع چشم بپوشد.

خبر-حجاب و عفاف در کلام شهدای مدافع حرم/ بخش دوم

حجاب و عفاف در کلام شهدای مدافع حرم/ بخش دوم 1400/04/29

مدافعین حرم، شهیدانی که خون خود را در راه امنیت و اقتدار ایران اسلامی فدا کردند تا ارزش های اسلامی همچون عفاف و حجاب در جامعه ظهور و بروز یابد و قوام بخش پایگاه خانواده به عنوان مهمترین رکن تشکیل دهنده جامعه باشد.

خبر-حجاب و عفاف  در کلام شهدای مدافع حرم/ بخش نخست

حجاب و عفاف در کلام شهدای مدافع حرم/ بخش اول 1400/04/28

شهدای مدافع حرم که حماسه و ایثار و شهادت را واژه واژه با خون خود معنا بخشیدند، همان هایی که برای حفظ حرمت زنان و مردان ایرانی و دفاع از حریم حرم اهل بیت (علیهم السلام) از قامت رعنای خود سنگر استقامت بنا کردند، وقتی از آرمان خود برای حفظ حجاب و عفاف با زبانی ساده، روان و صمیمی سخن می گویند، خواندنی تر از هر یادداشتی خواهد بود.

وصیت نامه ها-چرا مردن با عزّت را بر زندگی با ذلّت مقدم نداریم؟

چرا مرگ با عزّت را بر زندگی با ذلّت مقدم نداریم؟ 1400/04/22

شهید محمد امتی گفت: ما می‌دانیم که هر جانداری عاقبتش مردن است، پس چرا مرگ با عزّت را بر زندگی با ذلّت مقدم نداریم؟ چرا راه امام حسین(ع) را نپیماییم؟ چرا حرف های فرزند امام حسین(ع)، امام خمینی را گوش ندهیم؟

وصیت نامه ها-تلاش ماه بالا بردن پرچم اسلام است / پسرم! همیشه پشتیبان ولایت فقیه باش

تلاش ما بالا بردن پرچم اسلام است / پسرم! همیشه پشتیبان ولایت فقیه باش 1400/04/21

شهید مدافع حرم حسن عبدالله‌زاده گفت: ما راه خویش را بر پایه خدمت و اگر بشود تاثیرگذار انتخاب کرده‌ایم یعنی آمده‌ایم تا کارکرده باشیم و بار برداشته باشیم و بتوانیم تاثیر مثبتی در جامعه بگذاریم نه بخاطر شخص مشخصی و واحد و نه برای حزب و گروهی! تمام تلاش ما و انگیزه ما بالا بردن پرچم اسلام است و هرکه در این مسیر باشد ما نیز پشت سر او و حامی او هستیم

وصیت نامه ها-دفاع از شجره‌ی طیبه انقلاب مرا به جنگ کشاند

دفاع از شجره‌ی طیبه انقلاب مرا به جنگ کشاند 1400/04/14

شهید غلامرضا آلویی گفت: امروز که مسئله اسلام در یک طرف و تمامی کفر و شیاطین در طرف دیگر آن مطرح است و ما به عنوان خدمتگزار اسلام و مسلمین و انسانی که علاوه بر مسئولیت شرعی و الهی، شرف و حیثیت نیز ایجاب می‌کند که در این دفاع مقدس همه مایملک خویش را که در نهایت جان خود می‌باشد، برای احیای این شجره طیبه نثار کنم.

وصیت نامه ها-مادرم! سرمشق زنان مسلمان جهان باش

مادرم! سرمشق زنان مسلمان جهان باش 1400/04/12

شهید خدایار اسفندیاری عمرو گفت: مادرم! تو مثل حضرت زینب(س) برای زن‌های مسلمان سرمشق باش. همانطور که آن بانوی باعظمت در تمام مشکلات و مصیبت‌ها صبر و تحمل کرد.

وصیت نامه ها-اسلام برای پیروزی خون می‌خواهد

انقلاب اسلامی خون‌بهای هزاران شهید است 1400/04/08

شهید علی عبدی می نویسد: انقلاب اسلامی خون‌بهای هرازان شهید است .

وصیت نامه ها-احمد خدادوست: بر مرگم گریه نکنید هدف مقدسم را دنبال کنید

شهید احمد خدادوست: بر مرگم گریه نکنید هدف مقدسم را دنبال کنید 1400/03/22

به تمامی دوستان و آشنایان وصیت می‌کنم که به حرف امام گوش دهند و عمل نمایند و در نمازهای جماعت شرکت کنند و انقلاب را تداوم دهند و با صدور آن ابرقدرت های جنایتکار را از صحنه روزگار محو و نابود نمایند.