چهارشنبه 5 آبان 1400 |

ایثار اجتماعی
[آرشیو]
گزارش-بیش از دو هزار قربانی شیمیایی در شرایط بسیار سخت جسمی هستند / تحریم های آمریکا، تامین دارو برای جانبازان شیمیایی را بسیار سخت کرده است

بیش از دو هزار قربانی شیمیایی در شرایط بسیار سخت جسمی هستند / تحریم های آمریکا، تامین دارو برای جانبازان شیمیایی را بسیار سخت کرده است 1399/04/07

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه بیش از دو هزار قربانی شیمیایی در شرایط بسیار سخت جسمی در کشورمان حضور دارند، گفت: آمریکا توسط رژیم بعث عراق تا پایان جنگ ۱۸۰۰ تن انواع بمب شیمیایی را در جبهه‌ها و بر روی سر مردم بی‌دفاع سرازیر کرد و در هشتم تیرماه بزرگ‌ترین جنایت ضد بشری را در طول تاریخ انجام داد که امروز به دلیل تحریم‌های آمریکا، تامین دارو و امکانات لازم برای آنها بسیار سخت است و در هیچ برهه‌ای از تاریخ این فشار تحریم بر ملت ایران نبوده است.

استان ها-خیرین ۲ میلیون ماسک دربیمارستان های کشورتوزیع کردند

خیرین ۲ میلیون ماسک دربیمارستان های کشورتوزیع کردند 1399/03/20

عضوهیات مدیره و رییس کمیسیون اقتصادی جامعه خیرین مدرسه سازکشوراعلام کرد: با مشارکت خیرین مدرسه ساز و سلامت و همت والای نیروهای جهادی ۲ میلیون ماسک تولید و دربیمارستان های کشورتوزیع شد.

-فرزند جانبازی که حین کمک رسانی به روستاییان دچار حادثه شد و به کما رفت

فرزند جانبازی که حین کمک رسانی به روستاییان دچار حادثه شد و به کما رفت 1399/03/10

شکوفه سادات حسینی، فرزند جانباز 15 درصد جنگ، ناخدا سید جلال الدین حسینی که از زمان طغیان سیل در منطقه سیستان و بلوچستان، در دی ماه سال گذشته به منظور یاری رسانی به مردم سیل زده این منطقه، وارد روستای کشیک، شده بود. بعداظهر 4خرداد که مصادف با عید سعید فطر بود، در هنگام رساندن بسته های مردمی به دست سیل زدگان و محرومین روستای کشیک متاسفانه دچار صاعقه زدگی شده و تا به امروز در وضعیت کمُا قرار گرفته است.

ایثار اجتماعی-کمک ۳۳۰ میلیارد ریالی خیران منطقه کاشان برای مبارزه با کرونا

کمک ۳۳۰ میلیارد ریالی خیران منطقه کاشان برای مبارزه با کرونا 1399/02/29

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: خیران منطقه کاشان بیش از ۳۳۰ میلیارد ریال برای مبارزه با کرونا کمک کردند.

ایثار اجتماعی-تغسیل و کفن کردن اموات کرونایی ادامه راه شهداست

تغسیل و کفن کردن اموات کرونایی ادامه راه شهداست 1399/02/27

بانوی حوزوی جهادگر در امر تغسیل بیماران کرونایی گفت: تغسیل و کفن کردن اموات کرونایی و خدمت‌رسانی در این زمینه ادامه راه شهدا و دوران دفاع مقدس است هرچند ما شرمنده شهدا هستیم.

ایثار اجتماعی-مدافعان سلامت از دفاع مقدس تا امروز

مدافعان سلامت از دفاع مقدس تا امروز 1398/12/13

زندگی به ما آموخته است که گذر زمان نقش جدی در سرنوشت ملت‌ها دارد و خودآگاهی نسبت به گذشته خودمان، نقاط ضعف و قوت ما را آشکار خواهد کرد.

ایثار اجتماعی-یک فرد نیکوکار ۵۰ هزار ماسک بین ساکنان حاشیه شهر اراک توزیع کرد

یک فرد نیکوکار ۵۰ هزار ماسک بین ساکنان حاشیه شهر اراک توزیع کرد 1398/12/06

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: ۵۰ هزار ماسک ازسوی یک فرد نیکوکار تهیه و به طور رایگان بین ساکنان مناطق حاشیه اراک توزیع شد.